ACTIVE COLLAGEN UNFLAVORED

-17%
Cena
29 €

Štandardná cena
35 €

Ušetríte
17% (6 €)

Kód produktu
A0011

ks

Ak máte radi aktívny život, šport a rekreáciu a chcete mať tiež krásnu pleť a zdravé vlasy, odporúčame náš skvelý produkt ACTIVE COLLAGEN bez príchute. Je vhodný pre aktívnych ako aj rekreačných športovcov alebo pre ľudí, ktorí chcú dbať na zdravie svojich kĺbov. Vďaka kvalitnému komplexnému zloženiu podporuje imunitu, zdravie vlasov, pokožky a nechtov. viac

Máte radi aktívny život, šport a rekreáciu? Chcete mať krásnu pleť a zdravé vlasy?

Preto by sme nemali podceňovať starostlivosť o kĺby, chrupavky, pokožku, vlasy a nechty. Zvyčajne problémy začíname riešiť až s prichádzajúcimi bolesťami alebo inými ťažkosťami.

ACTIVE COLLAGEN obsahuje komplexné zloženie, ktoré zabezpečuje nie len zdravie kĺbov ale pomáha udržiavať zdravú a hebkú pokožku, vlasy a nechty. Glukosamín a Chondroitín pomáhajú udržiavať kĺbovú flexibilitu a mobilitu. Sú potrebné pre štruktúru chrupaviek a iných spojivových tkanív. Vitamín C prispieva k správnej regenerácii a tvorbe kolagénu. MSM pomáha udržiavať správne hodnoty keratínu vo vlasoch, pokožke a nechtoch.

Vitamínový mix skupiny B Vám dodá energiu a podporí Vašu imunitu. Vitamín E sa zúčastňuje pri tvorbe červených krviniek.

Podporujeme hokejistov HC Košice s našimi výživovými doplnkami. Na foto je skvelý útočník HC Košice Marek Bartánus.

Upozornenie:
UDRŽUJTE MIMO DOSAHU DETÍ. Pred použitím prekonzultujte s kvalifikovaným zdravotným
profesionálom, hlavne počas tehotenstva, dojčenia alebo pri zdravotných problémoch počas užívania liekov na predpis. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte pokiaľ je ochranná fólia poškodená. Produkt nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy.

Skladovanie:
Držte v chladnom suchom mieste s teplotou do 25°C. Udržujte veko pevne uzavreté. Nevystavujte
produkt nadmernému slnečnému žiareniu, teplote alebo vlhkosti