IMUNITA GOLD

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hviezdičiek je 5 z 5

Cena
od 8,99 €

Kód produktu
A0001

Varianta neexistuje
60

IMUNITA GOLD má v prvom rade skvelé protizápalové účinky, ktoré pôsobia proti vírusom a chorobám. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a odolnosť voči infekciám. Má antioxidačné účinky a posiľňuje imunitu. Okrem spomínaných má mnoho iných pozitívnych účinkov na naše zdravie. viac

BAZA ČIERNA

Bazu poznali a používali už v stredoveku. Spoznáte ju pomerne ľahko. Rastlinu, ktorá rastie v kríku, najvernejšie prezradia jej drobné biele kvety, ktoré rastú v zhluku na dlhej stopke. Po ich odkvitnutí dozrievajú na kríku čierno-fialové guľôčky - drobné plody. Má skvelé účinky pre diabetikov, pretože znižuje hladinu cukru v krvi.protizápalové účinky čo pomáha pri aktívnej prevencii proti vírusom a chorobám. Má silné antioxidačné účinky. 

ČIERNA RÍBEZĽA

Ríbezľa čierna obsahuje: minerály, vitamín A, B, C a E, P, kyseliny, omega 3 a 6 mastné kyseliny, voda, železo, vápnik, horčík, meď, fosfór, draslík, sodík, vláknina, tuk. Má veľké množstvo pozitívnych účinkov na zdravie. Pomáha zvyšovať odolnost voči infekciám, je účinná pri prechladnutí a chrípke, znižuje objem krvi čo efektívne pomáha znižovať krvný tlak, stimuluje aktivity nervového systému, posiľnuje a prečisťuje cievy, lieči močové cesty a tiež môže napomôcť pri liečbe stavov súvisiacich so stresom.

KOZINEC BLANITÝ

Astragalus alebo Kozinec Blanitý je jedna z najobľúbenejších posilňujúcich bylín v čínskej medicíne. Často sa označuje ako ženšen mladých ľudí. Posilňuje imunitu, zvyšuje fyzickú odolnosť, má protivirotické účinky, znižuje krvný tlak, zrýchľuje krvný obeh a posilňuje srdcový sval. Lieči zápal ľadvín a pomáha odstrániť bielkovinu z moču. Je silným antioxidantom a imunostimulátor.

ŽENŠEN

tiež nazývaný Panax Ginseng má v sebe uníkatné zloženie prospešných látok. Ide o kombináciu aminokyselín, polysacharidov a vitamínov. Kľúčovým prvkom úspechu sú glykozidy, nazývané ginsenosidy. Ľudia ho v čínskej medicíne používajú pri liečbe najrozličnejších chorôb a pri ich prevencií. Ženšen pomáha zvýšiť energiu a vitalitu, zlepšuje krvný obeh a môže zlepšiť spánok. Podporuje obranyschopnosť organizmu a pamäť.

ECHINACEA

Za stáročia svojho užívania si táto rastlina vybudovala povesť bojovníka proti nachladnutiu a prostriedok na stimuláciu obranyschopnosti organizmu. Rastlina je pomocníkom k prirodzenej obranyschopnosti organizmu pred rôznymi infekciami a vírusmi.

ZINOK

Zinok je minerál stopový minerál, tzn. telo ho potrebuje len v malých dávkach. Napriek tomu je neoddeliteľnou súčasťou takmer 100 enzýmov pri vykonávaní chemických reakcií v tele. Je kľúčový hráč pri tvorbe DNA, vývine buniek, tvorbe proteínu, hojení rán a pri podpore imunitného systému. Keďže pomáha bunkám rásť a množiť sa, telo potrebuje adekvátne množstvo zinku pri raste v detskom a tínedžerskom veku ako aj počas tehotenstva. Zinok je tiež dôležitý pre náš zrak, čuch a chuť. 

IMUNITA GOLD pomáha:

  • podporovať imunitný systém
  • svojimi protizápalovými účinkami
  • udržovať obranyschopnosť organizmu
  • znižovať únavu a vyčerpanie
  • anioxidačnými účinkami
  • podporovať zdravie srdca a zdravéhé krvného tlaku
  • pomáha chrániť organizmus pred patogénmi
  • stimuluje tvorbu bielych krviniek