VITAMIN C

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
-10%
Cena
od 5,83 €

Štandardná cena
8,50 €

Ušetríte
10% (1 €)

Kód produktu
A0005

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Vitamín C naše telo nedokáže vyprodukovať, a preto je potrebné ho dopĺňať formou stravy alebo výživových doplnkov. Je to silný antioxidant, ktorý môže pomôcť znížiť riziko vzniku chronických ochorení, pomáha udržovať zdravý tlak, znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení, pomáha zamedziť nedostatok železa, má skvelé účinky pri podpore nášho imunitného systému a chráni našu pamäť a myslenie pri starnutí. viac

Vitamín C alebo kyselina L-askorbová je jeden z najdiskutovanjších vitamínov. Medzi jeho najznámejšiu funkciu je podpora imunity. Tento vitamín nie je prirodzene vyprodukovaný v našom tele a je potrebné ho dopĺňať formou stravy alebo výživových doplnkov. Vitamín C hrá kľúčovú rolu pri syntéze kolagénu v našom tele. Ďalším plusom vitamínu C je ako reaguje s inými vitamínmi a minerálmi v našom tele, ako napríklad so železom. Vitamín C podporuje lepšiu absorciu železa, ktoré podporuje správny rast a napomáha pri okysličovaní našho tela. Hrá dôležitu úlohu aj pri správnej funkcii mozgu.

Vitamín C pozitívne vplýva:

  • na imunitný systém a k jeho správnemu fungovaniu
  • je dôležitý pri tvorbe energie
  • na ochranu buniek pred oxidačným stresom
  • na správne fungovanie nervového systému
  • na správne fungovanie psychiky
  • na zdravie srdca a tlaku
  • Chráni DNA, proteíny a lipidy pred oxidáciou

       

Veľa benefitou vitamínu C sa viaže k jeho antioxidačným účinkom. Antioxidanty nás môžu chrániť pred vznikom vážnych zdravotncýh ochorení, chronických ochorení, ako napríklad rakovina alebo kardiovaskulráne choroby. Vitamín C posilňuje náš imuntný systém, čo je možno ten najznámejší pozitívny účinok. Napomáha imunitnému systému najmä chránením buniek pred oxidačným stresom.

Parametre
Počet kapsúl 90, 60